Mýty ohledně rekonstrukce bytu

Mnoho lidí není spokojeno se stavem svého bytu, ale obává se provést jeho rekonstrukci, neboť mají strach z jejího průběhu. Od svých známých slyšeli mnoho strašlivých historek o její délce, ceně i nepořádku s ní spojených. V některých případech to může být i pravda, s dobrou stavební firmou se však ničeho bát nemusíte. Podívejte se, jak probíhá rekonstrukce bytu se společností Fix Services.

Mýt 1: Rekonstrukce bytu je zdlouhavá

Asi každý z nás již někdy slyšel historky o řemeslnících, kteří se ukáží jednou za čas, a z bytu udělají dlouho neobyvatelnou zónu. Toho se s Fix Servis bát nemusíte. Základní rekonstrukce bytu jim trvá do deseti dní, delší rekonstrukce třicet. Je to sice nějaký zásah do Vašeho života, společnost Fix Servis se však snaží, aby byl co nejmenší.

Mýt 2: Sousedi se měsíc nevyspí

Ani to není s Fix Servis pravda. Ačkoliv se při průběhu rekonstrukce mnohokrát není možné vyhnout hlučným stavebním pracím, snaží se společnost Fix Servis, aby tyto práce byly prováděny v době, kdy jste Vy i Vaši sousedé v práci.

Mýt 3: Při rekonstrukci bytu je nepořádek všude okolo

Samozřejmě je pravda, že při některých stavebních úpravách se člověk nepořádku nevyhne. Zaměstnanci Fix Servis však vždy po stavebních úpravách provádí důkladný úklid. Nemusíte se tedy bát nenávisti Vašich sousedů za nepořádek ve společných prostorech.

Mýt 4: Rekonstrukce bytu je drahá

Je pochopitelně pravda, že rekonstrukce bytu něco stojí. Na druhou stranu s důvěryhodnou společností typu Fix Servis vyjde rekonstrukce bytu poměrně levně vzhledem k objemu vynaložených prací.

TIP pro čtenáře: Rekonstrukce bytu od společnosti FIX Servis na adrese http://www.fixservis.cz/prehled-sluzeb/rekonstrukce-bytu-praha/

[caption id="attachment_1749" align="aligncenter" width="700"]Rekonstrukce bytu bývá někdy náročná, se zkušenou firmou se však není čeho bát. [/caption]

Rekonstrukce bytu bývá někdy náročná, se zkušenou firmou se však není čeho bát.